Yenimahalle Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

emlak-vergisi-yenimahalleAnkara Yenimahalle Belediyesi ev,emlak,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri için tıklayınız.
Yenimahalle Belediyesi İletişim
444 93 64
Adres: Gayret Mh., 06170 Ankara
Belediye Faks Numarası : 0(312) 315 53 87
Yenimahalle Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..

E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemlerini yaptıktan sonra yada  T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarihini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.

emlak -vergisi-sorgulama-yenimahalle-belediyesi

Yenimahalle Belediyesine Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Yenimahalle Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme” da bir yorum

  1. Hakkı Macit

    Küçükçekmece, Sancaktepe / İstanbul ve Yenimahalle /Ankara’da Emlak vergisi borcumu internet üzerinden kredi kartı ile ödemeyi bir türlü başaramadım. Bir sürü formalite, üyelik v.s. gibi işlemler isteniyor. Normal bir vatandaşın vergi borcunu ödemesi bu kadar zor olmamalı !

  2. Necmeddin Baca

    Sayın Yenimahalle belediyesi ilgili yetkili birimden öğrenme isteyim.

    Konut tapumu aldıktan sonrsa son üç ayda emlak vergi beyannameyi online nasıl verecem. Aydınlatırsanız memnunolurum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir