Sincan Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

emlak-vergisi-sincanAnkara Sincan Belediyesi ev ,emlak,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfası..
Keçiören Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..
Sincan İletişim Bilgileri;
Adres: Tandoğan Mahallesi Billur Sokak No:8
Sincan / ANKARA / TÜRKİYE
Telefon: 444 4 762
E-posta: bilgi@sincan.bel.tr
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemleriyle uğraşmadan T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.
emlak-vergisi-sorgulama-sincan-belediyesi
Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Sincan Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir