Şereflikoçhisar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

sereflikochisar-vergi-sorgulamaAnkara Şereflikoçhisar Belediyesi ev ,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfası..
Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı İletişim
Posta Çeki Hesabı : PTT Bank Şereflikoçhisar Şubesi 226789 (Tüm Ödemeleriniz İçin)
Adres : Yeni Mahalle Ankara Caddesi No: 116 Şereflikoçhisar/ANKARA 06950
Elektronik Posta : Sereflikochisar.bld@gmail.com
Sosyal Medya : www.facebook.com/skbld – www.twitter.com/Kochisarbld
Telefon : (0312) 687 17 44 – (0312) 687 17 45 Fax : (0312) 687 03 11
Şereflikoçhisar Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Şereflikoçhisar Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Şereflikoçhisar Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..
Emlak Vergisi mükellefleri Şereflikoçhisar Belediyesi E-Belediye Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfasından emlak vergisi borcunu öğrenebilir kredi kartı ile güvenle ödeyebilir.Şereflikoçhisar Belediyesinin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..
sereflikochisar-emlak-vergisi
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir