Pursaklar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

pursaklar-belediyesi-emlak-vergisi-sorgulamaAnkara Pursaklar Belediyesi ev,emlak,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri için tıklayınız.
Pursaklar Belediyesi İletişim
Merkez Mahallesi Belediye caddesi No:3 Pursaklar/ANKARA
Telefon : 0 312 328 68 00 Pbx
Fax : 0 312 328 89 45
E-Posta : bilgi@pursaklar.bel.tr
Pursaklar Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..

E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemlerini yaptıktan sonra yada T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarihini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.
emlak-vergisi-pursaklar-belediyesi
Pursaklar Belediyesine Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Pursaklar Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Pursaklar Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme” da bir yorum

  1. RİFAT ÜNAL

    taksitlendirilmiş emlak vergi borcum vardı, ilk taksit:31.12.2014 idi,
    sonra süre uzatıldı,bu ayın sonuna bırakıldı, şimdi internetten ödenirmi?
    otomatik talimat olur mu? bankadan yatırırlı mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir