Polatlı Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

polatli-belediyesi-vergi-sorgulamaAnkara Polatlı Belediyesi ev,emlak,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri için tıklayınız.
Polatlı Belediyesi İletişim
ADRES: Polatlı Belediyesi Kurtuluş Mah. Adnan Menderes Cad. No:20 Polatlı/ANKARA
TELEFON: 0.312.623 45 45 / 0.312.623 10 43
FAX: 0.312.623 43 29
E-MAIL: iletisim@polatli.bel.tr
Polatlı Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..

E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemlerini yaptıktan sonra yada T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarihini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.
polatli-belediyesi-emlak-vergisi-sorgulama-
Polatlı Belediyesine Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Polatlı Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir