Mamak Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

mamak-belediyesi-vergi-sorgulamaAnkara Mamak Belediyesi ev,emlak,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri için tıklayınız.
Mamak Belediyesi İletişim
Mamak Caddesi No:181
06260 MAMAK / ANKARA
mamak@mamak.bel.tr
SANTRAL 444 0 149
0 312 550 70 00
0 312 550 70 01
Fax: 0 312 550 71 66
Mamak Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..

E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemlerini yaptıktan sonra yada T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarihini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.
emlak -vergisi-sorgulama-mamak-belediyesi-
Mamak Belediyesine Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Mamak Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir