Keçiören Belediyesi Emlak Vegisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

kecioren-belediyesi-emlak-vergisiAnkara Keçiören Belediyesi ev ,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfası..
Keçiören Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..
İLETİŞİM
Santral : 0312 361 10 65
Çağrı Merkezi : 444 52 76 (KCRN)
Cumhuriyet Cad. No:1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören ANKARA
Keçiören Belediyesinin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..Emlak Vergisi mükellefleri Keçiören Belediyesi E-Belediye Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfasından emlak vergisi borcunu öğrenebilir kredi kartı ile güvenle ödeyebilir.

Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Keçiören Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.

E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemleriyle uğraşmadan T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.

emlak-vergisi-sorgulama-kecioren
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.
Belediyemizde Kayıtlı Mükellef İseniz
Yeni üye girişinden üye olunuz.
Üyelik kaydı sırasında belediye sicil numaranızı biliyorsanız yazınız, ve ‘Sicil Numaram Var’ ı seçiniz.
Üyelik kaydı sırasında belediye sicil numaranızı bilmiyorsanız boş bırakın, ve ‘Sicil Numaramı Bilmiyorum’ u seçiniz. Sicil servisimiz sicilinizi bulup, verinizi güncelleyecektir.
Belediyemiz Mükellefi Değilseniz
‘Bireysel Üye Kaydı’ veya ‘Kurumsal Üye Kaydı’ seçeneklerinden sicilinizi kaydediniz
Kayıt sırasında ‘Yeni Sicil’ seçeneğini seçiniz. sicil numarası yazmayınız.
Belirttiğiniz üyelik kodu ve şifrenizle sistemimize giriş yapıp, müracaatlarda bulunabilirsiniz.

Keçiören Belediyesi Emlak Vegisi Sorgulama-Ödeme” da bir yorum

  1. Sezgin

    Kecioren Belediyesi’ne ait sitenin güvenli olmadığına dair uyarı alıyorum kontrol edilebilirmi

  2. Gülüstan ZEYBEK

    Kolay gelsin 581981 noda kayıtlı emlak vergisi borcunuz var diye SMS geldi belediyenize kayıtlı kentsel dönüşüm kuzey Ankara tokideki varisli olan evimizi 06/2015 yılında satışını yaptık belediyenize kayıtlı üzerime herhangi bir taşınmaz yoktur ancak bu SMS dada öncede geldi belediyenize başvurduğumuz zaman memur arkadaşlar üzerinizden düşürmeyi unutmuşuz düzeltiriz demişlerdi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir