Karşıyaka Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama/Ödeme

Tarafından   2014

karsiyaka-belediyesi-emlak-vergsiİzmir Karşıyaka Belediyesi Vergi Borçu Sorgulama (çevre temizlik,ev,arsa,reklam,emlak vergisi)Ödeme işlemleri sayfasına giriş için tıklayınız..
Karşıyaka Belediyesi İletişim Bilgileri
Dahili numarasını bildiğiniz birimlerin başına 399 ekleyerek dışardan ulaşabilirsiniz.
4 4 4 1 5 7 5 KSK
0 232 399 40 00 Santral
info@karsiyaka.bel.tr
Bahriye Üçok Bulvarı No: 5 Karşıyaka / İZMİR

Karşıyaka Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Karşıyaka Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Emlak Vergisi mükellefleri,belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..

E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.

emlak-vergisi-sorgulama-karsiyaka-belediyesi
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler

Karşıyaka Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama/Ödeme” da bir yorum

  1. ABDULVAHAP GAZİ YILDIRIM

    HER YIL EMLAK VERGİSİNİ NETTEN ÖDÜYORDUM ŞİMDİ NİYE ÖDEYEMİYORUM.BORCUMU GÖRÜYORUM ÖDEMEYE BASIYORUM HATA VERİYOR.

  2. funda

    kartla odeme yaparken guvenlik nedeniyle telefonuma mesaj yoluyla gelecek sifre gelmiyor nedenini ogrenebilirmiyim ve taksitlendirme yok mu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir