Karabağlar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

karabaglar_belediyesi-emlak-vergisiİzmir Karabağlar Belediyesi Vergi Borçu Sorgulama (çevre temizlik,ev,arsa,reklam,emlak vergisi)Ödeme işlemleri sayfasına giriş için tıklayınız..
Karabağlar Belediyesi İletişim Bilgileri
Adres :3209 Sok. No:47 Çalıkuşu Mah. Karabağlar/İZMİR
Telefon :0232 414 76 00 – 0232 414 76 01 Faks :0232 414 77 41
E posta :baskan@karabaglar.bel.tr

Karabağlar Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Karabağlar Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Emlak Vergisi mükellefleri,belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..
emlak-vergisi-sorgulama-karabaglar-belediyesi
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir