İzmir Narlıdere Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama/Ödeme

Tarafından   2014

emlak-vergisi-sorgulama-narlidere-belediyesiİzmir Narlıdere Belediyesi Vergi Borçu Sorgulama (çevre temizlik,ev,arsa,reklam,emlak vergisi)Ödeme işlemleri sayfasına giriş için tıklayınız..
Narlıdere Belediyesi İletişim Bilgileri
Mithatpaşa Caddesi No.447 Narlıdere-İZMİR
Tel:238 87 43
Faks: 238 87 40
Narlıdere Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Narlıdere Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Emlak Vergisi mükellefleri,belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..

E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
izmir-narlidere-emlak-vergisi-sorgulama
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler

İzmir Narlıdere Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama/Ödeme” da bir yorum

 1. Serap Demirci

  Sayin yetkili
  Sizlere telefonla ulasamiyoruz.
  Emlak vergimizi banka havalesi ile ödemek istiyoruz, ancak miktarini ögrenmemiz gerekiyor.
  TC Kimlik numarasi ile bunu ögrenmemiz mümkünmü? Ayrica banka bilgileriniz de gerekiyor. Aciklama bölümüne ne yazmaliyiz?
  Konuyla ilgili bilgi veya ulasabilecegimiz baska bir telefon numarasi verebilirmisiniz?

  Saygilarimla
  Serap Demirci

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir