Gelibolu Belediyesi EMLAK VERGİSİ Sorgulama,Ödeme

Tarafından   2015

gelibolu_belediyesi-emlak-vergisiÇanakkale ili sınırları içinde bulunan Gelibolu Belediyesi;Emlak Vergisi,Çevre Temizlik Vergisi Borç Sorgulama ve Ödenme muamelelerinizi interaktif beelediyecik hizmetiyle gerçekleştirebilirsiniz.Mükellefler,belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif e-belediyecilik hizmetiyle Beyan Bilgileri Sorgulama,Borç Bilgileri Sorgulama,Sicil Bilgileri Sorgulama,Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi belediyenize gitmeden online yapabiliyorsunuz..
Gelibolu Belediyesi İletişim Bilgileri
ADRES;Camikebir Mah. Eski Hükümet cad. No:1 17500 GELİBOLU
Telefon:0(286) 217 10 92
Faks:0(286 ) 217 51 13
Gelibolu Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu belediyenizin resmi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Online Belediyecilik uygulaması ile internet üzerinden Tahakkuk, Tahsilat ve Borç bilgilerinizi görebilirsiniz.
Su, Emlak, Çevre, İlan & Reklam Beyanlarınızı görebilir veya isterseniz bu beyanlarınızın çıktısını alabilirsiniz.
E Belediyeden Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılır?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız belediye Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Gelibolu-belediyesi-emlak-vergisi-sorgulama

Gelibolu Belediyesi EMLAK VERGİSİ Sorgulama,Ödeme” da bir yorum

  1. Hurrem Levent Bıyıklıoglu

    E Belediyeden Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılır?
    Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız belediye Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Denilmektedir, T.C Kimlik numarası ile işlem yaptığımda belediye Sicil Numarasınıda sormakta , sicil numaramı isim ve soyad yazarak aratmama rağmen mükellef bulunamadı mesajı çıkıyor.
    Belediye Sicil Numarasını nasıl öğrenebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir