Foça Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

emlak-vergisi-sorgulama-focaİzmir Foça Belediyesi Çevre temizlik ev ,arsa emlak vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfasına giriş için tıklayınız..
Foça Belediyesi İletişim Bilgileri
Adres : Foça Belediye Başkanlığı 35680 Foça İzmir
Telefon : 232 812 11 27
: 232 812 23 11
: 232 812 15 77
: 232 812 19 94
Fax :232 812 24 22
Web :www.foca.bel.tr/www.foca-bld.gov.tr
Mail Adresi:bilgi@foca.bel.tr

Foça Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Foça Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Emlak Vergisi mükellefleri,belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..
emlak-vergisi-sorgulama-foca-belediyesi
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler

Foça Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme” da bir yorum

 1. Aykan Güç

  e-belediye sayfanıza ulaşamıyorum. Yapılandırma kapsamında olan emlak vergi borcumu nasıl öderim?

 2. IŞIK YESİL

  Urla ve foça belediyeleri hariç hepsinin emlak vergilerini internetten ödeyebiliyoruz. Sanırım ya siteniz hizmet vermiyor yada biz başaramadık.

  1. IŞIL DEMİR

   2015 YAZMIŞSINIZ ŞİMDİ 2016 HALA FOÇA BELEDİYSİNİN İNTERNET VERGİ SAYFASI YOK

 3. TRAGONYA

  Sayın başkan Belediyecilik halka hizmet etmektir. Ama iki yıldır e-belediye hizmetiyle ilgili bir karınca adımı atamamanız CHP belediyecilik anlayışımı yoksa sizin beceriksizliğiniz mi ? Biz size genç, ufku geniştir diye oy vermiştik sayın Başkan

 4. Tarik

  Sitenizde borc sorgulama yapmak istiyorum fakat hata veriyor. Yardimlarinizi bekliyorum.

 5. ALİ

  YENİ FOÇA BELEDİYESİ E BELEDİYE İNTERNET BANKACILIĞINDAN ÖDEME YAPILAMIYOR SORUN VAR SORUNU GİDERİRMİSİNİZ ALİ

 6. Abdullah

  Foça belediyesine online olarak girip vergimizi ödeyemiyoruz. Bu nasıl resmi site. Yurtiçinde ve yurtdışında olanlar illa Foça’ya mı gelmek zorunda. Hakikaten düşündürücü. Artık faiziyle birlikte bizden vergiyi alırlar. Nasıl olsa günü geçiyor. Konuya el atan yok.

 7. Oğuz Cihan

  Ulan utanmaz, terbiyesiz Foça Belediyesi, senelerdir fahiş olan emlak verginizi internetten ödüyemiyorum. Biraz çalışın doğru dürüst bir sayfa yaptırın sizlere yazıklar olsun. Ödediğim vergilerde size haram olsun. 29.05.2016

 8. ünal alpat

  web sayfanızın güvenlik sorunu bulunması nedeni ile ödeme yapılamıyor. zamanında ödeme yapabilmemiz için sitenizin güvenlik sorununun giderilmesi ve neticeden bilgi verilmesi saygıyla rica olunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir