Emlak Vergisi Sorgulama Etimesgut Belediyesi

Tarafından   2014

Etimesgut_Belediyesi_emlak-vergisiAnkara Etimesgut Belediyesi borç sorgulama ev,arsa ve Çevre temizlik vergisi ödeme işlemleri sayfası için tıklayınız..
Etimesgut Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..
Etimesgut Belediyesinin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..Emlak Vergisi mükellefleri Etimesgut Belediyesi E-Belediye Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfasından emlak vergisi borcunu öğrenebilir kredi kartı ile güvenle ödeyebilir.
İrtibat Telefonları
Adres;30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Caddesi No:5
Telefon;0 (312) 244 10 00
Faks;0 (312) 244 46 46
Posta Kodu;06790
Halkla İlişkiler Telefon;0 (312) 245 11 22
Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Etimesgut Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
emlak-vergisi-sorgulama-etimesgut-belediyesi
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemleriyle uğraşmadan T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir