Emlak Vergisi Sorgulama Çekmeköy Belediyesi

Tarafından   2014

emlak-vergisi-cekmekoyİstanbul Çekmeköy Belediyesi ev ,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfası..
Çekmeköy Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..
Çekmeköy Belediyesinin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..Emlak Vergisi mükellefleri Çekmeköy Belediyesi E-Belediye Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfasından emlak vergisi borcunu öğrenebilir kredi kartı ile güvenle ödeyebilir.
Çağrı Merkezi
Telefon 90 (216) 312 44 44
Dahili 153, 154, 155
Çekmeköy Belediyesi Merkez Binası
Adres; Merkez Mah. Piri Reis Cad. No:5 Çekmeköy/İstanbul
Servis Saatleri İçin Tıklayınız
Telefon 90 (216) 600 0 600
Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Çekmeköy Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
emlak-vergisi-sorgulama-cekmekoy-belediyesi
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik işlemleriyle uğraşmadan T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.
Banka Hesap Numaraları:
VAKIFBANK MİMAR SİNAN ŞUBESİ :
IBAN : TR 90 0001 5001 5800 7299 3773 32
Posta Çeki Hesap Numarası : 148862
Not : Banka Hesabına veya Posta Çeki ile vergi ödemesini yapacak mükelleflerin dekontlarına verginin cinsini , hesap numarasını ve sicil numarasını yazmaları gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir