Dikili Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

dikili-belediyesi-emlak-borcu-sorgulamaİzmir Dikili Belediyesi Çevre temizlik ev ,arsa emlak vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfası girişi
Dikili Belediyesi İletişim
Adres: Salimbey Mh. 15. Sokak No.4-6 PK. 35980 DİKİLİ- İZMİR
Tel: 0232. 671 40 20 – 0232. 671 40 56 – 0232.671 29 82
Faks: 0232. 671 20 36 E-mail: sekreterlik@izmir-dikili.bel.tr & baskanlik@izmir-dikili.bel.tr
Dikili Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Dikili Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Emlak Vergisi mükellefleri Dikili Belediyesi E-Belediye Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfasından emlak vergisi borcunu öğrenebilir kredi kartı ile güvenle ödeyebilir.Belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..
emlak -vergisi-sorgulama-dikili-belediyesi
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir