Denizli Acıpayam Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama,Ödeme

Tarafından   2015

acipayam-belediye-emlak-vergisiDenizli ili sınırları içinde bulunan Acıpayam Belediyesi;Emlak Vergisi,Çevre Temizlik Vergisi Borç Sorgulama ve Ödenme muamelelerinizi interaktif beelediyecik hizmetiyle gerçekleştirebilirsiniz.Mükellefler,belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif e-belediyecilik hizmetiyle Beyan Bilgileri Sorgulama,Borç Bilgileri Sorgulama,Sicil Bilgileri Sorgulama,Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi belediyenize gitmeden online yapabiliyorsunuz..
Acıpayam Belediyesi İletişim Bilgileri
Aşağı Mahalle Eski Hastane Caddesi No:1 Acıpayam Denizli 20800 Türkiye
Telefon: +258 518 12 22
Faks: +258 518 33 25
Acıpayam Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu belediyenizin resmi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Online Belediyecilik uygulaması ile internet üzerinden Tahakkuk, Tahsilat ve Borç bilgilerinizi görebilirsiniz.
Su, Emlak, Çevre, İlan & Reklam Beyanlarınızı görebilir veya isterseniz bu beyanlarınızın çıktısını alabilirsiniz.
E Belediyeden Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılır?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız belediye Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Acipayam-belediyesi-emlak-vergisi-sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir