Çankaya Belediyesi Emalak Vergisi Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

cankaya-belediyesi-emlak-vergisiAnkara Çankaya Belediyesi ev ,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfası..
Çankaya Belediyesi’nin sunmuş olduğu e-belediyecilik hizmetiyle birlikte internetten emlak vergisi sorgulama ,emlak vergisi borçunu kredi kartıyla tek seferde yada iki eşit taksitle ödemek mümkün..
Çankaya Belediyesinin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..Emlak Vergisi mükellefleri Çankaya Belediyesi E-Belediye Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfasından emlak vergisi borcunu öğrenebilir kredi kartı ile güvenle ödeyebilir.
Çankaya Belediye Başkanlığı İletişim
ADRES:
Ziya Gökalp Caddesi No: 11 Kızılay/ Ankara
Daha Büyük Haritayı Görüntüle
ŞİKAYET VE TALEPLERİNİZ İÇİN
ÇANKAYA ÇÖZÜM MERKEZİ
444 06 01
Emlak Vergisi İçin : 458 89 00 / 0811, 0825, 0812, 0830
ÇTV İçin: 458 89 00 / 0834, 0876, 0976

Çankaya Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Çankaya Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
ankara-cankaya-emlak-vergisi-sorgulama
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler.

Çankaya Belediyesi Emalak Vergisi Sorgulama-Ödeme” da bir yorum

 1. Ercan A.

  Online ödemeye calisiyoruz, ama ne mümkün! Cankaya Belediyesi sayfasindaki linke tiklayinca hata veriyor! Ne modern ama! Sadece isim var fonksiyon yok! Lütfen bir an önce halledilsin!

 2. Alican İnanç

  Belediye bu sayfalarını düzeltmeli.Ben on line üzerinden vergi ödedim.yaptığım incelemede üzerimde fazladan ilgisiz arsalar görönüyor ve benden çok fala vergi kesildi.. Benim Mühye’de 3 arsam var..Makbuzlarda Yakupaptalda arsa vergisi kesildi benden. oysa bütün arsalarım Mühyede yer alır. Toplam borcum 942 tl iken benden 1420 tl kesildi..Derhal bana iade etmenizi bekliyorum. Benim adıma kayıtlı 3 adet tapu var 895 , 896 ve 574 nolu parsellerde arsam var oysa ilave olarak Yakupabdal mahallesindeki arsaların vergisi benden kesilmiştir. bu durumun düzeltilerek fazladan alınan paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.
  Aksi halde e-devlet üzerinden başbakanlığa yazarım ve hukuki yollara başvurmak zorunda kalırım.

 3. siber tozun göksel

  “borcunuz yok” diyor, oysa 2016 yı daha ödemedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir