Çan Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama,Borç Ödeme

Tarafından   2015

can-belediyesi-emlak-vergisiÇanakkale ili sınırları içinde bulunan Çan Belediyesi;Emlak Vergisi,Çevre Temizlik Vergisi Borç Sorgulama ve Ödenme muamelelerinizi interaktif beelediyecik hizmetiyle gerçekleştirebilirsiniz.Mükellefler,belediyenin sunmuş olduğu 7/24 interaktif e-belediyecilik hizmetiyle Beyan Bilgileri Sorgulama,Borç Bilgileri Sorgulama,Sicil Bilgileri Sorgulama,Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerinizi belediyenize gitmeden online yapabiliyorsunuz..
Çan Belediyesi İletişim Bilgileri
Adres :Çan Belediye Başkanlığı Çan Belediyesi 17400 Çan / ÇANAKKALE
Telefon :0286 416 6090 (5hat)
Faks :0286 416 2366
E-Posta :info@can.bel.tr
Çan Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu belediyenizin resmi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.
Online Belediyecilik uygulaması ile internet üzerinden Tahakkuk, Tahsilat ve Borç bilgilerinizi görebilirsiniz.
Su, Emlak, Çevre, İlan & Reklam Beyanlarınızı görebilir veya isterseniz bu beyanlarınızın çıktısını alabilirsiniz.
E Belediyeden Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılır?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız belediye Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.

can-belediyesi-emlak-vergisi-sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir