Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfası

Tarafından   2014

balikesir-buyuksehir-belediyesi-emlak-vergisiEmlak Verginizi Ödediniz Mi? internetten Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Emlak Vergisi Borcu Nasıl Sorgulanır ve Ödenir?
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde ev ,arsa, işyeri olan emlak vergisi mükellefleri emlak vergisi borçlarını belediyenin resmi borç sorgulama sayfasından yapabilir ve kredi kartıyla borçlarını ödeyebilir.İsteyen mükellefler Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Emlak vergisi ödemelerinizi belediyeye bizzat gelerek de yapabilir.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup zamanında ödenmeyen emlak vergisi borçları zamlı olarak tahsil edilir.

balikesir-belediyesi-emlak-vergisi-sorgulama

Emlak Vergisi Borcunuzu Sorgulama için Resmi Tıklayınız..

Hızlı emlak vergisi ödemelerinizi internetten, giriş ve üyelik işlemleriyle uğraşmadan Sicil Numaranız yada sicil numaranızı bilmiyorsanız T.C Kimlik numaranızla hızlıca borçlarınızı sorgulayıp ödeyebilirsiniz.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Direk Telefon
0266 444 40 10
E-Posta
alobelediye@balikesir.bel.tr
Adres
Eski Kuyumcular Mah. Vasıf Çınar Cad. No:41 Merkez/BALIKESİR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfası” da bir yorum

  1. Zekeriya E.

    Balıkesir’deki arsamın vergisini (2015-2016) ödeyemedim. Borcum ne kadar ve nasıl öderim?
    Ben İstanbul’da oturuyorum.

    1. İsmail Ekim

      Emekliyim Emlak vergisi muafiyetim varmı ölen akrabamdan 54 kişinin hisseli olduğu yerden 70 metre kare yere hissedarım satılmıyor terk edilmiyor bahışlamak istedim kabul eden yok benim burdan bir kuruş gelirim yok bu durum benim muafiyetimi etkilermi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir