Aliağa Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama-Ödeme

Tarafından   2014

aliaga -vergi-sorgulamaİzmir Aliağa Belediyesi ev ,arsa ve Çevre temizlik vergisi borç sorgulama ve ödeme işlemleri sayfası için Tıklayınız
Aliağa Belediye Başkanlığı İletişim
Adres :Kültür Mahallesi İstiklal Cad. No: 66 Aliağa / İzmir
Tel :+90 232 616 1980-81
Faks :+90 232 616 3719
E-Mail :bilgi@aliaga.bel.tr
Aliağa Belediyesi’ne Emlak Vergisi Nezaman Ödenir?
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit son ödeme tarihi 31 Mayıs 2. Taksit son ödeme tarihi 30 Kasım olup borcunuzu Aliağa Belediyesi sitesinden veya veznelerinden kredi yada bakamatik kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Emlak Vergisi mükellefleri Aliağa Belediyesi E-Belediye Emlak Vergisi Sorgulama Ödeme Sayfasından emlak vergisi borcunu öğrenebilir kredi kartı ile güvenle ödeyebilir.Aliağa Belediyesinin sunmuş olduğu 7/24 interaktif belediyecilik hizmetiyle artık işlemlerinizi belediyenize gitmeden internetten yapabiliyorsunuz..
emlak-vergisi-aliaga-belediyesi
E Belediye Online Borç Ödemesi Nasıl Yapılıyor?
Giriş ve üyelik girişi yaparak yada hızlı borç sorgulama seçeneği ile T.C Kimlik numaranız veya biliyorsanız Sicil Numaranız ile hızlıca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Borç bilgileri sayfasında servis veya dönem bazında borçlarınızı seçip listeleyebilir, listeden ödemek istediğiniz borçlarınızı seçip borç ödeme düğmesine tıklayabilirsiniz. Tek seferde birden fazla borç seçebilirsiniz. Açılan sayfada kredi kartı numaranızı, son geçerlilik tarini ve güvenlik kodunu yazıp tamam düğmesine tıklayabilirsiniz.
Emlak Vergilerini belediye veznelerinden ödemek isteyen mükellefler eskiden olduğu gibi belediyeye gelerek emlak vergisi borçlarını ödeyebilirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir